Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” aicina 13-25 gadus vecus Torņkalna apkaimes jauniešus iesaistīties projektā “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””. Sākot ar jūliju līdz pat 2021.gada beigām tiks īstenotas daudzveidīgas bezmaksas aktivitātes visiem Torņkalna apkaimes jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

Tu vari izvēlēties aktivitātes, kurās apgūsi jaunas prasmes un iegūsi zināšanas, vai vari doties pārgājienā gar jūras malu vai orientēties pilsētvidē, Tev būs iespēja izdejoties dažādos mūzikas ritmos vai kopā ar savu ģimeni piedalīties ikmēneša tematiskajās nodarbībās, sporta spēļu daudzveidībā varēsi iepazīt jaunus komandas biedrus un gūt uzvaras prieku, bet vari arī individuāli meklēt savas atbildes kopā ar psihologu. Iedvesmas mirkļus varēsi notvert kopīgās sarunās ar Personībām. Tev būs iespēja satikt savus vienaudžus no Rīgas Angļu ģimnāzijas un Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldēm, kuras šajā projektā aktīvi līdzdarbosies gan kā aktivitāšu vadītāji, gan kā dalībnieki. Nāc viens vai ar saviem draugiem, bet atceries, ka uz plānotajām nodarbībām ir iepriekš jāpiesakās. Par katru aktivitāšu ciklu tiks ielikts atsevišķs Facebook posts ar afišu un plašāku programmu. Sekojot Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona ”Facebook lapai /pbjcaltona un Tev būs iespēja uzzināt aktualitātes pirmajam.

Uz katru aktivitāti ir vēlams pieteikties zvanot/sūtot ziņu Whatsapp 26100777 vai rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com, vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.