Kā katru gadu, arī šogad Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona” sākumskolas vecuma bērniem tiek piedāvāta informatīva tikšanās ar Rīgas pilsētas pašvaldības policijas darbiniekiem par tēmu “Esmu zinošs, esmu redzams, esmu drošs” – ceļa drošības noteikumi vecumā, kad bērns uzsāk patstāvīgu pārvietošanos pa ceļu.


2022.gada 24.novembrī Ruses ielā 13 notika pirmā 2022.gada tikšanās ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem un arī īpašo viesi – suni Rotto.


Ar stāstu par ugunsdrošību Adventes sveču dedzināšanas laikā 2022.gada 28.novembrī uzsākām cikla “Esmu zinošs, esmu redzams, esmu drošs” otro nodarbību Imantas ielā 11A.

Ko dara pašvaldības policija; kā rīkoties, ja uz ielas izripo bumba; no cik gadiem bērns mājās drīkst atrasties viens pats? Šos jautājumus bērni noskaidroja sarunā ar Rīgas pašvaldības policijas inspektori un, lai zināšanas nostiprinātu, tika arī pie lasāmvielas “Drošības grāmatiņa”.


2022.gada 30.novembrī Altonavas ielā 6 notika trešā nodarbība ciklam “Esi zinošs, esi redzams, esi drošs”.

Bērnus interesēja pašvaldības policijas darba ikdiena. Ar piemēriem no dzīves situācijām tika runāts par dažādiem noteikumiem – uz ielas, mājās, sadzīvē, sabiedriskās vietās utt. Bērniem bija daudz jautājumu un neviltota interese.

Paldies sakām Rīgas pašvaldības policijas inspektorei Līdakai no Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas, kura izsmeļoši un pārliecinoši, interesanti un atklāti runāja par drošības noteikumu nozīmi!