Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/altona/html/wp-content/plugins/envira-gallery-lite/includes/global/common.php on line 957

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu “IZDIZAINĒ! Dizains un dzīve”.

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

“IZDIZAINĒ! Dizains un dzīve”  – tas ir 6 praktisko nodarbību cikls, kuru laikā jaunieši piedalīsies praktiskās nodarbībās un apgūs izprati un pamatprasmes  dažādās dizaina nozarēs. Lai iekļaujoties sabiedrībā, veidotu savu dzīvi estētiskā vidē, jauniešiem nepieciešams radīt izpratni par dizaina nozīmi dzīvē un apkārtējā vidē. Praktiskās dizaina nodarbības sniegs ieskatu un attīstīs jauniešiem  prasmes sava vizuālā tēla veidošanā, harmoniskas apkārtējās vides iekārtošanā, kā arī  aktuālās prasmes sociālo tīklu satura veidošanā, veicinās pašapziņu. Apgūtās prasmes un iemaņas būs noderīgas turpmākā dzīvē un konkurējot darba tirgū.

11.augustā – praktiskā nodarbība “Sociālo tīklu satura veidošana un darbs ar Canva” – nodarbībā tiek apgūtas prasmes darbā ar programmu Canva.

18.augustā – praktiskā nodarbība “Modes dizains” – izmantojot dažādu apģērbu, jaunieši komplektē sev apģērbu, pēc tam izrunā tēla veidošanas principus un tendences.

25.augustā – praktiskā nodarbība “Make-up pamati” – tiek veidota praktiskā nodarbība par dekoratīvās kosmētikas lietošanas principiem un tendencēm. 

15.septembrī – praktiskā nodarbība “Vides dizains” – nodarbībā tiek apgūta vides dizaina veidošanas teorija un izstrādāts vides modelis.

29.septembrī -praktiskā nodarbība “Interjera dizains” – nodarbībā tiek apgūta interjera veidošanas teorija un izstrādāts istabas interjera modelis.

30.septembrī – praktiskā nodarbība “Produktu dizains” – nodarbībā tiek apgūta produktu dizaina  teorija un izstrādāts neliels produkta modelis. 


Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros. 

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.