Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu “IZJŪTI ĢIMENES SPĒKU! – Diena ar ģimeni”.

Laipni aicināti uz trešo cikla nodarbību – stafetēm “Kanapē” 30.septembrī plkst.18.00 Altonavas ielā 6.  

Piesaki savu dalību nodarbībām, zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777, rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com  vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!  

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

“IZJŪTI ĢIMENES SPĒKU! – Diena ar ģimeni” – tas ir 5 praktisko nodarbību un sportisku pasākumu cikls, kuru laikā jaunieši kopā ar savām ģimenēm var iesaistīties dažādās intelektuālās, mākslinieciskās, praktiskās un sportiskās aktivitātēs.

05.augustā – praktiskā nodarbība “Radām mākslu kopā” – ģimeņu kopīga mākslas darba veidošana, iepazīstot neiromākslas burvību, kā ar mākslas terapija palīdzību atvērt savus talantus un radoši pavadīt laiku.

26.augustā – ģimenes stafetes “Skrien ar Lego” – stafetes ģimenēm ar sportiskām un intelektuālām darbībām ar Lego klučiem

30.septembrī – ģimenes stafetes “Kanapē” – kulinārā nodarbībā, kuras laikā ģimenei noteiktā laikā jāsagatavo dažāda veida kanepē maizītes.

27. oktobrī – viktorīna “Izdomājam kopā” – intelektuāla spēle ģimeņu komandām par dažādām dzīves jomām – kultūru, sportu, vēsturi, zinātni u. c. Komandu skaits neierobežots, bet savlaicīgi paredzēts. Spēles vadītājs organizē spēles gaitu, izklāsta spēles noteikumus. Spēles gaitā ar metamā kauliņa un gājienu kauliņa palīdzību uz spēles laukumā tiek noskaidrota tematika. Nolasa jautājumu. Noslēgumā uzvarētāju komandu apsveikšana.

25.novembrī – praktiskā nodarbība “Izrotā svētkus kopā” – ģimene kopīgiem spēkiem veido savai mājai Adventes vainagu, apgūstot paņēmienus daudzveidīgiem Adventa vainaga vizuālajiem risinājumiem.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.