Jauniešu tautas deju kolektīvs “Rits”

Par mums

Mēs esam jauniešu tautas deju kolektīvs “RITS”. Esam raibi, inteliģenti, traki, spējīgi jaunieši, kuri kopīgi satikušies dejā.

2018.gada 12.septembrī uzsākām savu pirmo sezonu šādā sastāvā. Sākumā bija grūti, jo katrs bijām citādāks – kāds iepazina deju soļus pirmo reizi, cits bija dejojis jau iepriekš, taču kopīgi dejojot esam kļuvuši saliedētāki, esam ieguvuši jaunus draugus, staltu stāju, atsperīgu deju soli, precizitāti kustībās un, protams, gandarījumu par darbu un rezultātiem.

Pēdējo sezonu laikā esam piedalījušies dažnedažādos pasākumos un priecējuši skatītājus ar mūsu sniegumu dažādos gan lielāka, gan mazāka mēroga deju koncertos, jaunrades deju konkursā “Mēs un deja”, kā arī deju kolektīvu skatē, kurā guvām ļoti labus panākumus.

Šo sezonu laikā mēs visi esam ļoti auguši dejas meistarībā. Esam gan priecājušies, gan raudājuši, bet mēs vienmēr esam kā viena liela, kupla ģimene pārvarējuši grūtības un izbaudījuši laiku kopā, priecājoties par visu labo, ko mums deja dzīvē ir devusi un dos.

Pievienojies mums arī Tu!

Audzēkņu vecums: 14 – 25 gadi

Kolektīva vadītāja: Lelde Krēsliņa

Adrese: Imantas iela 11A

Sazināties. Iesaistīties.

Jūsu teksts…

Altonavas iela 6, Rīga, LV-1004

Zvaniet mums: +371 67612354