Nodarbību saraksts

2021./2022.mācību gada II semestris

(Lai atvērtu nodarbību sarakstu, spiest uz adreses lauka)

Altonavas iela 6

 Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” nodarbību saraksts 2021./2022.m.g. II semestrī Altonavas ielā 6

Pulciņa nosaukums Vecums Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Dejas
Baleta studija 1.-6.kl. 15.00-16.00 10.00-11.00
pirmssk. 16.15-16.45 11.10-12.10
Deju studija “Flamenco” 1.-4.kl. 14.30-15.50 14.30-15.50
5.kl.-25 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
Estrādes deju studija “Festa” 4-5 gadi 17.00-18.00 17.00-18.00
5-6 gadi 18.10-19.10 18.10-19.10
1.-4.kl. iesācēji 14.00-15.20 14.00-15.20
5.-9.kl. iesācēji 15.30-16.50 15.30-16.10
1.-4.kl. ar priekšzin. 14.00-14.40 14.00-15.20 14.00-15.20
5.-8.kl. ar priekšzin. 14.55-16.15 15.30-16.50 15.30-16.50
9.kl.-25 gadi 16.30-17.50 16.30-17.50 17.00-18.20
Sarīkojumu un balles deju studija 4 – 6 gadi 18.00-19.00 18.00-19.00
1.-12.kl. 15.40-17.50 15.40-17.50
Tautas deju kolektīvs “Altona” 4-5 gadi 18.10-19.10 18.10-19.10
5-7 gadi 17.00-18.20 17.00-18.20
5.-6.kl. 18.30-20.40 18.30-20.40 13.00-14.20
Mūzika
Bungu spēle 7-25 gadi 14.00-18.25 14.00-18.25 14.00-18.25 14.00-18.25
Diksilenda ansamblis 10-18 gadi 13.20-17.45 13.20-17.45 14.05-18.30
Ģitārspēle 7-25 gadi 14.20-15.00 15.05.-15.45 15.50-16.30 13.35-14.15 14.20-15.00 15.05.-15.45
7-25 gadi 16.35-17.15 17.20-18.00 18.05-18.45 15.50-16.30 16.35-17.15 17.20-18.00
7-25 gadi 18.50-19.30 19.35-20.15 17.30-18.10 18.15-18.55 19.00-19.40 18.05-18.45
Jauno mūziķu studija 1.-8.kl. 13.45-15.45 14.00-17.00 13.45-15.45 14.30-16.30
1.-12.kl. 14.50-19.40
Vokālā studija 1.kl.-25 gadi 14.00-18.50 14.00-18.50 14.00-18.50
Vokālā studija “Mārītes” 5 – 6 g. 17.05-18.05 17.05-18.05
4 – 5 g. 18.15-19.15 18.15-19.15
1.-7.kl.gr. 14.45-16.55 14.45-16.55
Zvanu ansamblis 14-25 gadi 17.40-20.40 12.00-14.50
Radošās industrijas
 “Datorgrafikas pasaule” 7-25 gadi 14.40-16.00 12.30-13.50
7-25 gadi 16.10-17.30 11.00-12.20
7-25 gadi 17.40-19.00 17.40-19.00
“3D dizaina pasaule” 10-16 gadi 16.10-17.30 14.00-15.20
17-25 gadi 17.40-19.00 15.30-16.50
Sports
Aerobika 7-18 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
Aerobika 4-6 gadi 17.30-18.30 17.30-18.00
Attīstošā vingrošana 4-6 gadi 17.00-18.00 17.00-18.00
Attīstošā vingrošana 7-12 gadi 15.30-16.50 15.30-16.50
Teātris
Teātra “Revedo” studija 1.-3.kl. 14.30-15.50 14.30-16.40 14.00-16.10
4.-6.kl. 16.00-18.10 16.50-19.00 16.20-17.40
7.kl- 25 gadi 18.15-20.25 18.20-20.30 19.10-20.30
Tehniskā jaunrade
Lego klubs 7-10 gadi 15.30-16.50 15.30-16.50
4-6 gadi 17.00.-18.00 17.00.-18.00
4-6 gadi 18.10-19.10 18.10-19.10
Datorzinību studija 1.-9.kl. 15.00-16.20 15.00-16.20
Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla
Zīmēšanas studija 4-5 gadi 16.30-17.30 11.15- 12.15
5-6 gadi 17.45-18.45 10.00- 11.00
1.-4.kl. 14.00- 15.20 14.00- 15.20
1.-5.kl. 15.30-16.50 15.30-16.50
6.kl.-25 gadi 17.00-19.10 14.00-16.10
Zīmēšanas un gleznošanas studija (I.Irbe) 6-10 gadi 14.00-15.20 10.00-11.20
8-13 gadi 14.00-16.10 14.00-16.10
9-16 gadi 16.20-18.30 16.20-18.30
10-25 gadi 18.40-19.20 18.40-19.20 17.00-19.10 13.00-15.10
Kompozīcijas studija (I.Irbe) 6-25 gadi 15.30-16.50 11.30-12.50
Keramikas studija 5-15 g. 10.00-12.50
Lietu jaunā dzīve 1.-4.kl. 14.00-15.20 16.00-16.40
18.30-19.10
5.kl. – 25 g. 17.00-18.20 17.40-19.00
Filcēšana 1.-4.kl.  14.00-15.20  11.30-12.50
5.kl. – 25 gadi  15.30-16.50  15.30-16.50
Tekstilmākslas studija “Vijumiņš” 1.kl. – 25 gadi  18.30-19.50 10.00-11.20
Netradicionālo mākslas tehniku studija Pirmsskolnieki 18.00-19.00 18.00-19.00
1.-4.kl. gr. 15.00-16.20 15.00-16.20
1.-4.kl. gr. 16.30-17.50 10.00-11.20
5.-12.kl.gr. 16.30-17.50 11.30-14.20
Modes lietu darbnīca 1.-3.kl. 14.50-16.10 14.50-16.10
4.-5.kl. 16.20-17.40 16.20-17.40
5.-12.kl. 17.50-20.00 17.50-20.00
Tēlniecības studija 4-5 gadi 17.00-18.00 10.00-11.00
5-6 gadi 17.00-18.00 11.15-12.15
1.-4.kl. 14.00-15.20 14.00-15.20
1.-4.kl. 15.30-16.50 15.30-16.50
5.-12.kl. 17.00-19.10 18.15-19.35 12.30-13.50
Stikla gravēšana 1.-4.kl. 15.00-16.20
5.-7.kl. 17.00-18.20 16.30-17.50
8.-12.kl. 18.30-19.50 18.00-19.20
Burtu un papīra plastikas studija 7-13 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
14-25 gadi 17.30-18.50 17.30-18.50
Citas programmas
Latviešu valodas klubs “Domā, runā, spēlē” 1.-3.kl.gr. 15.40-17.00 15.40-17.00
4-5 gadi 17.10-18.10 17.10-18.10
5-6 gadi 18.20-19.20 18.20-19.20
Angļu valodas klubs “Enjoy English” 4 – 5 g. 17.00-17.30 17.00-17.30
 5 – 6 g. 17.45-18.15 17.45-18.15
Radošās rakstīšanas studija 11 – 16 g. 16.00-17.20 16.00-17.20
Meiteņu klubs “Mežrozīte” 1.-9.kl. 16.10-17.30 13.00-14.20
Imantas iela 11A

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” nodarbību saraksts 2021./2022.māc.g. II semestrī no 03.01.2022. Imantas ielā 11a

Programmas nosaukums Audzēkņu vecums Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
Austrumcīņu studija “Enšin  karatē” 7 gadi 16.20-17.00 15.00-16.20 14.50-15.30 14.40-16.10 16.50-18.10
7-9 gadi 17.10-17.50 17.00-17.40 16.20-17.40 15.20-16.40
8-11 gadi 18.00-19.30 17.50-19.20 15.20-16.00 17.50-19.20 12.00-13.30
10-25 gadi 19.40-21.10 16.10-17.10 19.30-21.00 16.10-17.10 19.30-21.00 13.40-15.10
Deju studija “Mangolino” 6-7 gadi 17.10-18.10 17.10-18.10
4-5 gadi 18.20-18.50 16.05-17.05 18.20-18.50
Mūsdienu skatuves deju studija “Mango” 8-10 gadi 15.40-17.00 17.15-18.25 15.40-17.00
11-18 gadi 19.00-20.20 18.35-19.55 19.00-20.20
Zīmēšanas un gleznošanas studija    “Fantāzija” 5-7 gadi 16.30-17.30 16.30-17.30
7-8 gadi 13.10-14.30 13.10-14.30 13.10-14.30
9-10 gadi 14.40-16.00 14.40-16.00 14.40-16.00
11-25 gadi 17.40-19.00 17.40-19.00 16.30-17.50
Mākslas studija “Domino” 7-10 gadi 13.10-14.30 13.10-14.30
11-25 gadi 14.40-16.00 14.40-16.00
Koka rotaļlietu darbnīca 12-14 gadi 15.20-16.00 16.05.-16.45 15.20-16.00 16.05.-16.45
14-18 gadi 16.50-17.30 17.35-18.15 16.50-17.30 17.35-18.15
Datorzinību studija 8-18 gadi 15.00-16.20 15.00-16.20
8-18 gadi 16.30-17.50 16.30-17.50
8-18 gadi 18.00-19.20 17.00-18.20
8-18 gadi 18.30-19.50 18.00-19.20
Instrumentalais ansamblis “Vējš” 8-25 gadi 13.10-14.45 13.10-18.05 13.10-13.50
8-25 gadi 15.00-16.35 14.05-14.45 13.10-14.45 16.30-17.10
8-25 gadi 15.00-18.05 14.05-14.45
17.25-18.05
Vokali instrumentalais ansamblis “Vējš” 10-15 gadi 16.50-18.10 15.55-17.15 15.55-17.15 15.00-16.20
15-25 gadi 18.20-19.40 18.20-19.40 18.20-19.40 18.20-19.40
Mūzikālā studija „Balsis” 7-18 gadi 13.55-16.05
Teātra studija “Revedo” 5.-9.kl. 16.15-18.25
Deju studija “Flamenco” 8-25 gadi 12.00-13.20
8-25 gadi 14.40-16.50 15.30-16.50 13.30-15.40
8-25 gadi 18.30-20.40 15.50-18.00
Deju studija “Ritmo” 5-7 gadi 17.00-18.20 10.30-11.50
Vokāla studija “Kurzemīte” 7-15 gadi 15.00-15.40 12.30-14.50
Mūzikas klubs “DO-RE-MI” 7-15 gadi 12.30-15.40 12.30-13.10 15.00-15.40
7-15 gadi 13.20-14.50 15.50-19.00
Tautas deju studija “Rits” 15-25 gadi 18.30-20.40 16.30-18.40 10.00-11.20
15-25 gadi 18.00-20.10 18.50-20.00 11.30-12.50
Keramikas studija 5-15 gadi 13.50-15.10 13.50-15.10
5-15 gadi 15.20-16.40 15.20-16.40
5-15 gadi 16.50-18.10 16.50-18.10
5-15 gadi 18.20-19.40 18.20-19.40
Galda tenisa studija 7-25 gadi 15.00-16.20 15.00-16.20
7-25 gadi 16.30-17.50 16.30-17.50 16.30-17.50
7-25 gadi 18.00-19.20 16.30-17.50 18.00-19.20 18.00-19.20
7-25 gadi 19.30-20.50 18.00-19.20 19.30-20.50 18.01-19.30 19.30-20.50
Floristikas studija 7-25 gadi 14.20-15.40 14.20-15.40
7-25 gadi 15.50-18.00
Vizuālās mākslas studija 7-14 gadi 13.30-14.50 13.30-14.50
7-16 gadi 15.00-17.10 15.00-17.10
Grafikas mākslas studija 7-16 gadi 17.20-18.40 17.20-18.40
Zīda apgleznošanas un  filcēšanas studija “Taurenīte” 6-25 gadi 13.30-15.40 13.30-15.40
6-25 gadi 15.50-18.00 15.50-18.00
Datorgrafikas studija 7-25 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
7-25 gadi 17.30-18.50 17.30-18.50
7-25 gadi 13.00-13.40 13.00-13.40 13.00-14.20
Baleta studija 3-4 gadi 17.15-18.15 17.15-18.15
4-6 gadi 16.05-17.05 16.05-17.05
7-8 gadi 18.25-19.45 18.25-19.45
3 gadi 14.35-15.55 14.35-15.55
9-13 gadi 16.30-17.50 16.30-17.50
Studija “Pērlītes” 6-18 gadi 15.00-16.20 15.00-16.20 15.00-16.20
6-18 gadi 16.30-17.50 16.30-17.50
Leļļu tērpu studija 7-12 gadi 16.40-18.10 13.50-14.30 19.50-20.30
7-14 gadi 16.50-18.10 16.50-18.10
Mīksto rotaļlietu gatavošanas darbnīca 7-12 gadi 16.10-17.30 15.20-16.40
Šūšanas studija 12-25 gadi 17.40-19.00 18.20-19.40 18.20-19.40
Krāšņo rotu un citu aksesuāru darbnīca 7-25 gadi 19.10-20.30 19.50-20.30 19.50-20.30
Pirkstiņdarbi 7-12 gadi 14.40-16.00 15.20-16.40
Kuģu modeļu laboratorija skolnieki 14.00-15.20 10.00-11.20
skolnieki 15.30-16.50 13.00-14.20
skolnieki 17.00-18.20 14.30-15.50
Tehnoloģiju laboratorija skolnieki 18.30-19.50 11.30-12.50
Tautas deju kolektīvs “Kurzemīte” 1.-4.kl. 17.30-18.50 17.30-18.50 10.00-11.20
5.-9.kl. 16.00-17.20 16.00-17.20 11.30-12.50
10.-12.kl. 19.00-21.10 19.00-21.10 18.20-19.00 13.00-15.00
Kokles spēles studija Skolnieki 13.20-14.00 16.40-20.40
Skolnieki 14.10-14.50 16.40-20.40
Austrumcīņu studija “Džosui karatē” 7-10 gadi 17.30-18.10 10.50-12.10
7-10 gadi 17.30-18.10 12.20-13.40
7-10 gadi 18.20-19.40
10-19 gadi 13.50-15.10
10-18 gadi 18.20-19.40 18.20-19.40 15.20-16.40
8-14 gadi 19.50-21.10 19.50-21.10 16.50-18.10
Lego klubs 7-9 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
5-6 gadi 16.00-17.00 16.00-17.00
4-5 gadi 17.10-18.10 17.10-18.10
Diksilenda ansamblis 7-25 gadi 18.15-20.35 18.15-20.35
Vides un dabas izpētes pulciņš “Daba un es” 7-15 gadi 13.00-14.20 1.daļa 13.00-14.20 2.daļa 11.00-12.20 3.daļa
7-15 gadi 14.30-15.50 1.daļa 14.30-15.50 2.daļa 12.30-13.50 3.daļa
Aerobikas studija 7-25 gadi 16.00-17.20 1.daļa 16.00-17.20 2.daļa
7-25 gadi 18.40-20.00 1.daļa 18.40-20.00 2.daļa
Vispusīgā fiziskā sagatavošana 5-7 gadi 17.30-18.30 1.daļa 17.30-18.30 2.daļa
Laikmetīgās dejas studija 8-12 gadi 13.30-14.50 14.00-15.20
12-18 gadi 15.00-16.20 15.30-16.50
Hip hop deju studija 8-12 gadi 13.30-14.50 13.30-14.50
Hip hop deju studija 12-18 gadi 15.00-16.20 15.00-16.20
Pulciņš “Pasaku kamoliņš” 5-6 gadi 18.10-19.10 18.10-19.10
Ruses iela 13

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” nodarbību saraksts 2021./2022.m.g. II semestrī Ruses ielā 13

Pulciņa nosaukums Vecums Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Dejas
Mūsdienu dejas 1.-4. kl.gr. 15.10-16.30 15.10-16.30
3-4 gadi 16.40-17.40 16.40-17.40
5-6 gadi 17.50-18.50 17.50-18.50
5-12 kl.gr. 19.00-20.20 19.00-20.20
Deju studija “Flamenco” 8-25 gadi 17.45-18.25      18.25-19.05
8-25 gadi 19.15-19.55        19.55-20.35
Mūzika
Muzikālā audzināšana 5 gadi 16.00-16.30 16.00-16.30
6 gadi 16.40-17.10 16.40-17.10
5 gadi 17.20-17.50 17.20-17.50
4-5 gadi 12.15-12.45 12.15-12.45
6 gadi 16.00-16.30 16.00-16.30
5 gadi 16.40-17.10 16.40-17.10
4 gadi 17.20-17.50 17.20-17.50
Jauno mūziķu studija 7-13 gadi 14.00-14.40     14.50-15.30 14.50-15.30 14.00-14.40     14.50-15.30 14.50-15.30
7-18 gadi 15.10-15.50    15.55-16.35     16.40-17.20 15.10-15.50    15.55-16.35     16.40-17.20
Sports
Attīstošā vingrošana 7-11 gadi 14.00-15.00 14.00-15.00
7-11 gadi 15.10-16.30 15.10-16.30
Vispusīga fiziskā sagatavotība 5-6 gadi 16.40-17.40 16.40-17.40
5-6 gadi 17.50-18.50 17.50-18.50
Tehniskā jaunrade
Lego pulciņš 7-12 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
5-6 gadi 16.05-17.05 16.05-17.05
5-6 gadi 17.15-18.15 17.15-18.15
Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla
Zīmēšana 7-10 gadi 13.20-14.20 13.20-14.20
7-15 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
6 gadi 16.10-17.10 16.10-17.10
6 gadi 17.20-18.20 17.20-18.20
4-5 gadi 11.15-12.15 11.15-12.15
7-10 gadi 13.00-14.20 13.00-14.20
7-15 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
5 gadi 16.10-17.10 16.10-17.10
5 gadi 17.20-18.20 17.20-18.20
Vizuālā māksla 7-25 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
7-25 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
7-25 gadi 17.30-18.50 17.30-18.50
7-25 gadi 19.00-20.20 19.00-20.20
7-25 gadi 13.45-15.55
7-25 gadi 13.45-15.55
Šūšana 11-25 gadi 17.00-18.20        18.30-19.10 17.00-18.20        18.30-19.10
“Rokdarbu varavīksne” 7-15 gadi 14.00-15.20        15.30-16.10 14.00-15.20        15.30-16.10
7-15 gadi 16.20-17.40     17.50-18.30 16.20-17.40     17.50-18.30
“Pērlīte” 7-10 gadi 13.00-14.20 13.00-14.20
11-18 gadi 14.30-16.40 14.30-16.40
7-10 gadi 13.20-14.40 13.20-14.40
11-18 gadi 14.50-16.30 14.50-16.30
“Krāšņo rotu un aksesuāru darbnīca” 7-15 gadi 14.30-15.50 14.30-15.50
7-15 gadi 16.00-17.20 16.00-17.20
7-15 gadi 17.30-18.50 17.30-18.50
Veidošana 7-11 gadi 14.00-15.20
7-11 gadi 15.30-16.50
4-5 gadi 17.00-18.00
5-6 gadi 18.10-19.10
Vides interešu izglītība
“Mēs drošā vidē” 4-7 gadi 15.00-16.00 15.00-16.00
4-7 gadi 16.10-17.10 16.10-17.10
4-7 gadi 17.20-18.20 17.20-18.20
4-7 gadi 18.30-19.30 18.30-19.30
4-7 gadi 15.00-16.00 15.00-16.00
Citas programmas
Latviešu tautas dzīvesziņa (latviešu valoda) 5 gadi 10.30-11.30 10.30-11.30
1 kl.gr. 13.00-14.00 13.00-14.00
1 kl.gr. 14.10-15.10 14.10-15.10
2 kl.gr. 15.20-16.20 15.20-16.20
2 kl.gr. 16.30-17.30 16.30-17.30
5 gadi 17.55-18.55 17.55-18.55
6 gadi 16.45-17.45 16.45-17.45
6 gadi 17.55-18.55 17.55-18.55
3 kl.gr. 13.30-14.30 13.30-14.30
3 kl.gr. 14.40-15.40 14.40-15.40
“Ar Alīsi Brīnumzemē” (angļu valoda) 5-6 gadi 12.55-13.25 12.55-13.25
Skolnieki 13.35-14.15 13.35-14.15
Skolnieki 14.25-15.05 14.25-15.05
Skolnieki 15.15-15.55 15.15-15.55
Skolnieki 16.05-16.45 16.05-16.45
5-6 gadi 17.15-17.45 17.15-17.45
5-6 gadi 17.55-18.25 17.55-18.25
5-6 gadi 18.35-19.05 18.35-19.05
5-6 gadi 19.15-19.45 19.15-19.45
Skolnieki 19.55-20.35 19.55-20.35
Skolnieki 13.10-14.30 13.10-14.30
Skolnieki 14.40-16.00 14.40-16.00
5-6 gadi 16.10-17.20 16.10-17.20
6-8 kl.gr. 16.00-17.20 16.00-17.20
Franču valoda Skolnieki 14.00-14.40 14.00-14.40
Skolnieki 14.55-15.35 14.55-15.35
Skolnieki 15.50-16.30 15.50-16.30
Skolnieki 16.45-17.25 16.45-17.25
Skolnieki 17.40-18.20 16.30-17.50
Skolnieki 17.40-19.00 14.55-16.15
Krievu valodas klubs 7-12 gadi

16.00-17.20

17.30-18.50

16.45-18.05

18.15-19.35

“Pasaku kamoliņš” 5 gadi 12.10-12.40 12.10-12.40
5 gadi 16.50-17.50 16.50-17.50
5 gadi 18.00-19.00 18.00-19.00
6 gadi 16.45-17.45 16.45-17.45
6 gadi 17.55-18.55 17.55-18.55
Rotaļspēļu pulciņš 4-5 gadi 11.35-12.05 11.35-12.05

Sazināties. Iesaistīties.

Altonavas iela 6, Rīga, LV-1004

Zvaniet mums: +371 67612354