Nu jau par tradīciju mūsu iestādē kļuvušas pedagogs-pedagogam radošās darbnīcas skolēnu brīvlaika nedēļā, kad viens otram parādām, iemācām un nododam jaunas zināšanas un prasmes.

Šogad rudens brīvlaika nedēļā darbnīcām bija piedāvātas dažādas un interesantas tēmas: pērļošana – “Naudas koks”, “Rota no kaklasaitēm”, vingrošana – “Rāmi lēnām”, “Izšūšana uz kartona” – atklātnītes veidošana, Kahoot viktorīna par Impresionismu ar darbnīcu, kur bija iespēja uzgleznot K.Monē vai V.Purvīša darbus.

Kolēģi dalījās arī pieredzē par “Digitālās piezīmju grāmatiņas veidošanu”, kā arī pedagogiem bija iespēja darboties Keramikas studijā.

Papildus kolēģu vadītajām radošajām darbnīcām pedagogiem bija arī lieliska iespēja noklausīties runas pedagoģes un aktrises Zanes Daudziņas lekciju par publisko runu un prasmi sevi pasniegt auditorijas priekšā. Z.Daudziņa atraktīvā veidā mūsu pedagogiem un darbiniekiem pastāstīja un parādīja, kā veiksmīgāk tikt galā ar stresu uzstājoties, kā pareizi elpot, kā sevi nomierināt un kā iedvesmot sevi un citus pozitīvi.