Foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles 2023” notika 05.oktobrī.

Sacensības rīkoja Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Sacensību mērķis bija bērniem un jauniešiem aizraujošā un interesantā veidā iepazīt Torņakalna vides un kultūras pērles. Sacensībās piedalījās Rīgas pilsētas izglītības iestāžu 5.-12.klašu skolēni un 1.-4.klašu skolēnu un viņu vecāku veidotas komandas 4 cilvēku sastāvā.

Foto orientēšanās sacensībās piedalījās:

  • 2 komandas no Rīgas 47. vidusskolas,
  • Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” komandas,
  • 2 komandas no Friča Brīvzemnieka pamatskolas,
  • Rīgas Angļu ģimnāzijas komanda,
  • 3 komandas no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas,
  • Rīgas Pārdaugavas pamatskolas komanda.

Plkst.15.00 komandas pa iepriekš izplānotu maršrutu devās veikt uzdevumus: fotografēt, meklēt objektus, atbildēt uz jautājumiem, meklēt atbildes uz jautājumiem O.Vācieša muzejā, Torņakalna bibliotēkā un “Džimbas” skolā. Liels paldies O.Vācieša muzejam, Torņakalna bibliotēkai un “Džimbas” skolai par jauko dalībnieku sagaidīšanu un interesantiem jautājumiem!

Pirmo vietu sacensībās ieguva bērnu un vecāku apvienotā komanda “Mīces fani” no Rīgas Angļu ģimnāzijas, otro vietu ieguva komanda “Āpšu iela” no Rīgas Katoļu ģimnāzijas un trešo vietu ieguva Rīgas 47.vidusskolas komanda “Susuriņi”.

Laika apstākļi gan šogad nebija tie labākie, bet sacensību dalībnieki bija gandarīti par paveikto. Atgriežoties Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, visus dalībniekus sagaidījām ar tēju un gardām uzkodām. Visi dalībnieki saņēma pateicības un piemiņas veltes par konkursu; 1.-3.vietu ieguvēji saņēma diplomus un balvas, skolotāji un vecāki pateicības.

Paldies visiem dalībniekiem, vecākiem un skolotājiem par interesantu un izzinošu kopābūšanu! Uz tikšanos nākamajā gadā!

                                                                                                                             /Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra izglītības metodiķe Jolanta Komarovska/