Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu “IZDZĪVO SAPNI! – Diena ar personību”.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos. 

Piesaki savu dalību nodarbībām, zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777, rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com  vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

5 sarunu/lekciju cikls, kuru laikā jaunieši veido  dialogu ar kādu Latvijas Personību, kura savā dzīvē ir  radusi risinājumu un spēku sasniegt savu mērķus, neskatoties un grūtībām un šķēršļiem. Šī cikla mērķis ir  veicināt piederības sajūtu un pašapziņu, sekmēt savu mērķu apzināšanos un rast iedvesmu lieliem Mērķiem, apzināt savus iekšējos spēkus un instrumentus mērķu sasniegšanā, ka arī veicināt komunikācijas prasmju pilnveidi.

Sarunu cikls ar Personību kā aktivitāte  dod iespēju satikties ar vienaudžiem un uzklausīt iedvesmojošus stāstus no cilvēka, kurš spējis tikt cauri savām dzīves krīzēm un sasniegt savus mērķus. Personības pārstāvēs dažādas jomas – mūzika/māksla, sports, bizness, blogeri/influenceri un dzīves ceļa mekletaji.

23.augustā – saruna/lekcija ar sabiedrībā pazīstamu Cilvēku- Personību – mūziķi, kura dalās savā pieredzē, veido dialogu ar jauniešiem par  mērķu definēšanu, grūtību apzināšanos un pārvarēšanu un  sasniegumu novērtēšanu.

Kristīne Paņko –
Mg.sc.sal. (veselības zinātņu maģistrs), dziedātāja, vokālais pedagogs, mūzikas terapeite – skanīga un dzirkstoša personība, kura  šodien sevi ieskandina mūzikas un skaņu pasaulē dažādos veidos. Kristīne pati dzied, vada 5 bērnu popgrupas Babītē “Karameles”, “Bon-Bon”, “Ledenes”, “Zefīrs” “Šokolāde”, strādā kā mūzikas terapeite ar bērniem terapijas centrā “Skaņas un mūzika”. Un pati ir mamma trim skanīgiem bērniem. 
Kristīne uzdzirkstīja Talantu Fabrikā un ģimeni iedziedinājā šovā “Dziedošās ģimenes”.   

29.septembrī – saruna/lekcija ar sabiedrībā pazīstamu sportistu, kurš dalās savā pieredzē, veido dialogu ar jauniešiem par  mērķu definēšanu, grūtību apzināšanos un pārvarēšanu un  sasniegumu novērtēšanu.

Vineta Ikauniece–Ozoliņa – 
personība ar stipru gribu un disciplīnu, sportiste, kuras skriešanas rekordi Latvijā joprojām nav pārspēti (60m, 200m, 400m skrējienu un 4×100 m stafetes), ieguvusi 3 maģistra grādus. Vineta ir diplomēta Personības attīstības trenere un fiziskās sagatavotības trenere, sertificēts Darba un organizāciju psihologs, kā arī sertificēts Konsultatīvais psihologs. Vineta Ikuniece – Ozoliņa ir  izstrādājusi un  vada 20 treninu programmas biznesa vadībā un komunikācijā, 20 gados apmācījusi tūkstošiem cilvēku, ir skolā strādājusi kā psihologs, šobrīd strādā kā personāla vadītāja. Aktīva veselīga dzīves veida praktizētāja un popularizētāja. Vineta var lepoties ar savu meitu Lauru Ikaunieci, kura ir septiņcīņniece. Laura olimpiskās spēlēs Londonā  ieguva 9.vietu, Rio 4.vietu,  2015.gada Pasaules čempionātā 3.vieta.  

04.oktobrī – saruna/lekcija ar sabiedrībā pazīstamu biznesmeni, kurš dalās savā pieredzē, veido dialogu ar jauniešiem par  mērķu definēšanu, grūtību apzināšanos un pārvarēšanu un  sasniegumu novērtēšanu.

01.novembrī – saruna/lekcija ar sabiedrībā pazīstamu influenceri/ blogeri, kurš dalās savā pieredzē, veido dialogu ar jauniešiem par  mērķu definēšanu, grūtību apzināšanos un pārvarēšanu un  sasniegumu novērtēšanu.

06.decembrī – saruna/lekcija ar sabiedrībā pazīstamu Personību, kurš dalās savā pieredzē, veido dialogu ar jauniešiem par  sava ceļa meklējumiem, grūtību apzināšanos un pārvarēšanu un  sasniegumu novērtēšanu.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros. 

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.