Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu “IZSKRIEN! – Foto orientēšanās”.

Laipni aicināti uz trešo cikla nodarbību “Praktiskā nodarbība – kā veidot foto orientēšanās uzdevumus” 24.augustā plkst.18.00 Altonavas ielā 6!

Laipni aicināti uz ceturto – noslēdzošo cikla nodarbību “Foto orientēšanās jauniešu grupai Pārdaugavā 2” 30.augustā plkst.16.00 Altonavas ielā 6!

Piesaki savu dalību nodarbībām, zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777, rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com  vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!  

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””
Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

“IZSKRIEN! – Foto orientēšanās” – tas ir 4 lekciju, praktisko nodarbību un orientēšanās spēļu cikls, kuru laikā jaunieši gan izpilda gatavus foto orientēšanās uzdevumus tuvākajā apkārtnē, gan paši rada šādus uzdevumus. Radītie uzdevumi tiek realizēti dzīvē. Šis cikls tiek organizēts ar mērķi veicināt kopīgas aktivitātes, savstarpējo atbalstu, palielināt piederības sajūtu un pašapziņu, sekmēt aktīvu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī sniegt iespēju jauniešiem socializēties un apgūt digitālās prasmes, tādējādi veicinot sagatavotību turpmākam mācībām un darba tirgum.

10.augustā – nodarbība “Foto orientēšanās jauniešu grupai Torņkalna apkaimē” – Tiek organizēta foto orientēšanās ar iepriekš sagatavotiem uzdevumiem.

17.augustā – nodarbība “Fotografēšanas pamati – teorija+ foto plenērs” – Nodarbībā tiek apgūta fotografēšanas teorija un sarīkots neliels foto plenērs, lai parādītu praksē fotografēšanas teoriju.

24.augustā – nodarbība “Praktiskā nodarbība kā veidot foto orientēšanās uzdevumus” – Nodarbība tiek apgūta teorija par uzdevuma izveido programmā Canva.

30.augustā -nodarbība – “Foto orientēšanās jauniešu grupai Torņkalna apkaimē (ar jaunajiem izstrādātajiem uzdevumiem)” – dalībnieki samainās ar iepriekšējā nodarbībā izveidotajiem uzdevumiem un dodas tos izpildīt.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.