Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu “IZSKRIEN! – Foto orientēšanās”.

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

“IZSKRIEN! – Foto orientēšanās” – tas ir 4 lekciju, praktisko nodarbību un orientēšanās spēļu cikls, kuru laikā jaunieši gan izpilda gatavus foto orientēšanās uzdevumus tuvākajā apkārtnē, gan paši rada šādus uzdevumus. Radītie uzdevumi tiek realizēti dzīvē. Šis cikls tiek organizēts ar mērķi veicināt kopīgas aktivitātes, savstarpējo atbalstu, palielināt piederības sajūtu un pašapziņu, sekmēt aktīvu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī sniegt iespēju jauniešiem socializēties un apgūt digitālās prasmes, tādējādi veicinot sagatavotību turpmākam mācībām un darba tirgum.

10.augustā – nodarbība “Foto orientēšanās jauniešu grupai Torņkalna apkaimē” – Tiek organizēta foto orientēšanās ar iepriekš sagatavotiem uzdevumiem.

17.augustā – nodarbība “Fotografēšanas pamati – teorija+ foto plenērs” – Nodarbībā tiek apgūta fotografēšanas teorija un sarīkots neliels foto plenērs, lai parādītu praksē fotografēšanas teoriju.

24.augustā – nodarbība “Praktiskā nodarbība kā veidot foto orientēšanās uzdevumus” – Nodarbība tiek apgūta teorija par uzdevuma izveidošanu programmā Canva.

30.augustā -nodarbība – “Foto orientēšanās jauniešu grupai Torņkalna apkaimē (ar jaunajiem izstrādātajiem uzdevumiem)” – dalībnieki samainās ar iepriekšējā nodarbībā izveidotajiem uzdevumiem un dodas tos izpildīt.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.