Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/altona/html/wp-content/plugins/envira-gallery-lite/includes/global/common.php on line 957


Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu
 IZVĒLIES SAVU DZĪVES CEĻU! – Karjera, personības izaugsme.

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

Cikla ietvaros notiek 5 lekcijas un praktiskas nodarbības ar spēlēm, lai veidotu priekšzināšanas par iespējamām profesijām Latvijā, par to kas būs aktuāls pēc COVID-19  darba tirgū. Kā noteikt savu īsto profesiju un neapjukt? Kur var to studēt? Kā izzināt savas spējas, intereses un talantus? Caur spēlēm dalībnieki paši nonāks pie atbildēm. Nodarbību un spēļu laikā dalībnieki spēs noteikt savus jaunus mērķus, izpētīt tehnikas, kā tos realizēt. Uzzināt, kā neiziet no plūsmas stāvokļa un darīt to, ko viņus iedvesmo. “Sevis meklēšanas un izpētes” stāvoklis ļaus vieglāk  iedziļināties un izprast sevi, kas savulaik ir neatņemamā daļa no prasmes izbaudīt visu, ko dara.  

15.septembris – Spēle “TAVA PROFESIJA”  – Lekcija par TOP profesijām Latvijā un ārzemēs. Iespējas darba tirgū 2021.gada. Spēle “TAVA PROFESIJA”, kuras laikā būs pārrunāti vissvarīgākie jautājumi, kuri saistīti ar plašo profesiju pasauli. (Kur mācīties, Darba iespējas).

29.septembris – Spēle “TAVA IZVĒLE”- Personības tests. Karjeras izglītības nodarbība par tālākās izglītības, nodarbošanās , profesijas izvēli caur spēli “TAVA IZVĒLE”. Dalībnieki veidos ideālo karjeru un attīstības modeli.

13.oktobris – “Motivācija. Vērtības. Vajadzības” – lekcija par mērķu sasniegšanu. Dzīves balansa ritenis. Komandu spēles motivācijas attīstīšanai. 

27.oktobris – “Koučinga modelis GROW ” – lekcija par koučinga metodi GROW. Mērķa noteikšana, realitātes apzināšana, esošie līdzekļi un iespējas, plānošana un šķēršļi. Spēle ar vairākām mērķu sasniegšanas iespējām. Savu personīgo mērķu izveide un konkrētas darbības veidošana.

03.novembris – ” FLOW stāvoklis ” –  Iepazīšanas ar FLOW stāvokli, tehnikas tas saglabāšanai un attīstīšanai. Savas identitātes un iekšējas pasaules izpēte.

Piesaki savu dalību nodarbībām, zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777, rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com  vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!  


Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros. 

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.