Ziemai pamazām aizejot un gaidot pavasari atnākam, Pārdaugavas BJC “Altona” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pedagogi kopā ar saviem audzēkņiem aicina uz izstādi ”Laikam pavasaris galvā…”

Pavasara krāsas ikvienā darbā, kas priecē gan mazos, gan lielos skatītājus.

Izstādes atklāšanas pasākums notika 2022.gada 06.aprīlī plkst.17.00 Izstāžu zālē, Altonavas ielā 6. Izstādes atklāšanā piedalījās Vokālās studijas audzēkne Loreta Žubule (pedagogs Andris Šmaukstelis), pie klavierēm mūzikas skolotājs Ainārs Vilde, un Vokālās studijas “Mārītes” pirmsskolas grupa (pedagogs Aija Liepiņa).

Šogad klātienes izstādē piedalās Zīmēšanas studijas (pedagogi Dace Endziņa un Andra Tiltiņa), Tēlniecības studija (pedagogs Dace Endziņa), Stikla gravēšanas studija (pedagogs Liene Knēta) un Netradicionālo mākslas tehniku studija (pedagogs Ieva Drēviņa). Studiju pedagogi un audzēkņi, kas piedalās izstādē ar saviem darbiem, saņēma pateicības. Pasākuma noslēgumā audzēkņus iepriecināja svētku kliņģeris.

Audzēkņu izstāde apskatāma līdz 2022.gada 30.aprīlim, Altonavas ielā 6, izstāžu zālē, darba dienās līdz plkst.19.00.

Īpašs paldies mūsu māksliniecēm Dacei Endziņai par izstādes iekārtojumu un Elīnai Bindei-Dzelzītei par skaisti veidotām pateicībām! Laipni gaidīti! Uz tikšanos Altonā!