Projekts tiek īstenots no 2021.gada 01.marta līdz 2021.gada 30.novembrim.

Brīvprātīgā darba attīstības projekts “Altona iedvesmo!” ir brīvprātīgā darba tradīciju turpināšana Torņkalna apkaimē, iesaistot bērnus un jauniešus, pieaugušos apkaimes iedzīvotājus un jebkuru rīdzinieku Altonavas ielas 6 pagalma labiekārtošanas darbos un jaunu dzīves prasmju apgūšanas aktivitātēs.

Projekts piedāvā rīdziniekiem 15 radošas darbnīcas “Darām, ko varam”, “Iesēj labo domu!”, “Krāsu palete”, “Kulinārijas meistarklases” u.c., skiču konkursu “Skicējam sapņu pagalmu”, 5 lekcijas ar sabiedrībā populāru lektoru piedalīšanos, labdarības tirdziņu un labdarības dienu, orientēšanās spēli, talku, 6 brīvdabas kino vakarus, ģimenes dienas svētkus, ielīgošanas svētkus un nobeigumā retrospekcija par projekta norisi un pateicību izteikšana brīvprātīgā darba veicējiem.

Ieguvums –  PBJC “Altona”, Altonavas ielas 6, pagalma labiekārtošana un zaļas oāzes radīšana apkaimes iedzīvotāju vajadzībām.

Katra dalībnieka individuālais ieguvums ir mērāms pieredzē, apgūtajās prasmēs, zināšanās un gandarījuma sajūtā par paveikto.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Visas plānotās attīstības projekta aktivitātes un to grafiku var apskatīt ŠEIT.

Piesakies kā brīvprātīgais arī tu, zvanot +371 67612354 vai rakstot uz pbjcaltona@riga.lv!

Brīvprātīgā darba attīstības projekts "Altona iedvesmo!"

14.10.2021.

Brīvprātīgā darba attīstības projekts “Altona iedvesmo”

08.09.2021.

Brīvprātīgā darba attīstības projekts “Altona iedvesmo”

Visas vasaras garumā Brīvprātīgā darba attīstības projekta “Altona iedvesmo” ietvaros notika daudz dažādu aktivitāšu.

Vairāk lasi ŠEIT!

01.-21.08.2021.

Labdarības tirdziņš “Dots devējam atdodas”

07.07.2021.

07.jūlijā interesentiem bija iespēja piedalīties Dr.paed.M.Bernandes klātienes lekcijā – nodarbībā “Cilvēka tipoloģija jeb Kas es esmu? Kāds es esmu? Kādēļ es tāds esmu?”.

Vairāk lasi ŠEIT!