Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””ietvaros organizē individuālās psiholoģiskās konsultācijas.

Laipni aicināti pieteikties individuālām psiholoģiskām konsultācijām

Piesaki savu dalību pasākumā zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777 vai rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!  

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

Individuālas psiholoģiskās konsultācijas diagnosticē psiholoģisko problēmu un relatīvi ātri nodrošina tās analīzi vai risinājumu. Bieži vien jaunieši pat neapzinās kādas psiholoģiskas problēmas esamību, kurai, kļūstot hroniskai, var rasties ne tikai fiziskās, bet arī mentālās veselības problēmas.  

Individuālais psiholoģiskais atbalsts ne tikai ļauj īstenot individuālu pieeju un palīdz risināt konkrētas problēmas, bet arī palīdzēs jauniešiem pašiem turpmāk ieraudzīt problēmsituācijas un no tām izvairīties vai produktīvi risināt.  

Konsultācijas notiek reizi nedēļā trīs mēnešu garumā. Konsultācijas gaitā tiek izmantotas dažādas konsultēšanas tehnikas – atbalstoša klausīšanās, dialogs, lomu spēles, monodrāma, asociatīvās metodes utml. Konsultācijas vada asociētā profesore Airisa Šteinberga. 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.  

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.