Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu ”IZDEJOJIES! – Deju vakari”

Laipni aicināti uz kārtējo deju nodarbību “Līnijdejas” 15.oktobrī plkst.18.00 Altonavas ielā 6.  

Piesaki savu dalību pasākumā zvanot/sūtot ziņu vai rakstot Whatsapp 26100777 vai rakstot e-pastu uz projektsjauniesiem@gmail.com vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs. Vietu skaits ir ierobežots!  

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

“IZDEJOJIES! – deju vakari” – tas ir 10 praktisko nodarbību cikls, kuru laikā jaunieši varēs izmēģināt dažādus deju stilu pamatus, iepazīt to stilistiku un tendences, ar mērķi – mazināt psihoemocionālās, fiziskās un mentālās veselības riskus, sniegt uzlabojumus  balsta – kustību aparāta funkcionēšanā, sekmēt miega, atmiņas, prāta, domāšanas, koncentrēšanās spēju sakārtošanos, kā arī veicināt enerģijas līmeņa paaugstināšanos, kas mazinās nespēku un nomāktības izjūtu,  un veselīgi augsta pašvērtējuma veicināšana, veidojoties skaistam un graciozam augumam, attīstoties muzikalitātes un ritma izjūtai. 

04. un 11.augustā – deju nodarbības “Ielu dejas” - ieskats Hip-hop deju vēsturē, Hip-hop  deju ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

04.augusta nodarbība “Ielu dejas”

11.augusta nodarbība “Ielu dejas”

03. un 17.septembrī – deju nodarbības “Laikmetīgās dejas” - liriskās dejas termins, vēsture, nozīmīgākie piemēri. Lirisko deju ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

01.oktobrī – deju nodarbība “Disko” - disko dejas vēsture, nozīmīgākie piemēri mūzikā, kino, disko stils. Disko deju ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

15.oktobrī – deju nodarbība “Līnijdejas” - līnijdejas vēsture, nozīmīgākie piemēri mūzikā, kino, kantri stils.  Līnijdeju ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

05.novembrī – deju nodarbība “Rokenrols” – rokenrola vēsture, nozīmīgākie piemēri mūzikā, kino, rokenrola stils.  Rokenrola ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu.  

19. novembrī – deju nodarbība “Tautas dejas” – tautas deju termins, ieskats etnogrāfiskajā dejā (rotaļas) nozīmīgākie piemēri mūzikā, kino. Tautas deju  ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

03. un 17.decembrī – deju nodarbība “Sporta dejas” – Sporta deju termins, ieskats balles deju vēsturē, nozīmīgākie piemēri mūzikā, kino. Sporta deju stili,  ritms, pamatkustības, kustību kombinācijas ar  dažādu tempu, dažādu amplitūdu, ar atšķirīgu raksturu. 

  
Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos. 

 
Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.  

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.