Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” projekta “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā”” ietvaros organizē nodarbību ciklu ” IZVINGROJIES! – Vingrošanas nodarbības”.

Jauniešu atbalsta projekts “Izzini, izjūti, izdari, izaudz “Altonā””

Šajā ciklā ietilpst 2 veida nodarbību komplekss – Miofasciālā relaksācija un Vidējas intensitātes vingrošanas nodarbība “Fitt ball”

Miofasciālā relaksācijas nodarbības laikā notiek vispārēja muskuļu atbrīvošana un relaksācija, koncentrācija uz elpošanu tehniku apguvi, izmantojot īpašus vingrošanas ruļļu, masāžas bumbiņas. Nodarbību mērķis ir mazināt psihoemocionālās un mentālās veselības riskus, apgūt ķermeņa relaksācijas un elpošanas regulācijas iemaņas, kā arī mazināt trauksmi un stabilizēt veģetatīvo nervu sistēmu.

17.augustā – nodarbība – ķermeņa apzināšanās, pašmasāža ar ruļļiem.

24.augustā – nodarbība – ķermeņa apzināšanās, pašmasāža ar ruļļiem.

31.augustā – nodarbība – ķermeņa apzināšanās, līdzsvara vingrojumi, elpošanas veidi.

07.septembrī – nodarbība – ķermeņa apzināšanās, līdzsvara vingrojumi, elpošanas veidi.

14.septembrī – nodarbība – Ķermeņa apzināšanās, fokusēšanās uz kustības saistību ar domu un elpošanu.

Vidējas intensitātes vingrošanas nodarbība “Fitt ball” – aizraujošs un interesants treniņš uz fizioterapijas bumbām, kura laikā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas, attīstās spēks, koordinācija, līdzsvars, stimulēti jušanas receptori un vestibulārais aparāts. Nodarbību mērķis ir mazināt psihoemocionālās un mentālās veselības riskus, nodarbināt visas muskuļu grupas, trenēt un nostiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, mazināt trauksmi un stabilizēt veģetatīvo nervu sistēmu.

19.augustā – nodarbība – vispirms iesildīšanās – organisma sagatavošana slodzei, tad trenējošā daļa – dažādu vingrojumu izpilde uz bumbas, bet nobeigumā – stiepšanās un relaksācija.

26.augustā – nodarbība – vispirms iesildīšanās – organisma sagatavošana slodzei, tad trenējošā daļa – dažādu vingrojumu izpilde uz bumbas, bet nobeigumā – stiepšanās un relaksācija.

02.septembrī – nodarbība – vispirms iesildīšanās – organisma sagatavošana slodzei, tad trenējošā daļa – dažādu vingrojumu izpilde uz bumbas, bet nobeigumā – stiepšanās un relaksācija.

09.septembrī – nodarbība – vispirms iesildīšanās – organisma sagatavošana slodzei, tad trenējošā daļa – dažādu vingrojumu izpilde uz bumbas, bet nobeigumā – stiepšanās un relaksācija.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

Visa informācija par projektu atrodama ŠEIT.