Ar mērķi atbalstīt audzēkņu nepieciešamību izteikt un apliecināt sevi ģitārspēlē, kā arī veicināt ģitārspēles studiju audzēkņu skatuvisko pieredzi, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi laika posmā no no 2021.gada 19.aprīļa līdz 7.maijam organizēja Rīgas pilsētas atklāto ģitārspēles ansambļu un solistu konkursu “Es un mūzika”.

Šogad konkurss notika pandēmijas ēnā – attālināti, taču tas netraucēja bērniem un jauniešiem attīstīt savus talantus un parādīt savu radošumu, pārvarot grūtības ar mūzikas palīdzību un radot pozitīvas emocijas. Skolotāju un audzēkņu savstarpējā radošā sadarbība rezultātā devusi skaistus priekšnesumus, kuru mūzikas un vārdu autori ir arī paši izpildītāji. Konkursu īpaši bagātināja ne tikai Rīgas mācību iestāžu audzēkņi, bet arī jaunie mūziķi no visas Latvijas, kas deva brīnišķīgu pieredzes apmaiņu, kopības sajūtu un sadraudzību.

Konkursā varēja piedalīties interešu izglītības iestāžu un vispārizglītojošo iestāžu akustiskie ģitārspēles vokāli instrumentālie un instrumentālie ansambļi un solisti.

Šajā gadā atsaucība bija ārkārtīgi liela – 16 izglītības iestādes pārstāvēja 62 dalībnieki, katrs iesūtot divus dziesmas vai skaņdarba video ierakstus.

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkursa “Es un mūzika” rezultāti

Ģitārspēles ansambļu un solistu konkurss "Es un mūzika"

Powered By EmbedPress