Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” un Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs sadarbībā ar Rīgas domes un Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko Rīgas izglītības iestāžu literārās jaunrades konkursu “Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja stāsti un dārgumi”.

Konkurss tiek rīkots saistībā ar Baltijā vecākā muzeja – Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja – 250.gadskārtu.

Konkursa mērķi ir rosināt Rīgas izglītības iestāžu 5. -12.klašu audzēkņu interesi par Rīgas vēsturi un literāro jaunradi, veicināt bērnu un jauniešu radošumu, bagātināt valodas krājumu un fantāziju, attīstīt spēju izteikties, paplašināt bērnu un jauniešu zināšanas par Rīgas vēsturi.

Papildu info: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja ekspozīcija būs atvērta bez ieejas maksas 22., 25. un 26.februārī, kad notiks Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja 250.jubilejas gada atklāšanas svētki. Būs organizētas bezmaksas ekskursijas, nebijusi gaismu radīta noskaņa muzeja ekspozīciju zālēs, kā arī dažādi pārsteigumi svētku noskaņā. Arī Rīgas Doma krusteja būs atvērta apmeklētājiem no plkst.17.00 līdz 20.00. 

Informācija par pasākumu konkursa NOLIKUMĀ, kā arī DOKUMENTĀ par RVKM 250 jubilejas gada atklāšanas svētki.

Konkursa NOLIKUMS.

Informācija par RVKM 250 jubilejas gada atklāšanas svētkiem ŠEIT.