Noslēgusies bērnu un jauniešu izstāde – konkurss “Rakstu rakstiem izrotāju!”

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīkoja bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādi – konkursu “Rakstu rakstiem izrotāju!”. Izstāde bija apskatāma mājīgajā Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” izstāžu zālē no 2021.gada 16.novembra līdz 8.decembrim.

Konkursā ar saviem darbiem piedalījās 119 bērni un jaunieši vecumā no 8 līdz 20 gadiem. Audzēkņus sagatavoja 36 pedagogi.

Konkursa laureātu saraksts apskatāms ŠEIT.

Paldies pedagogiem par atsaucību un viņu audzēkņiem par brīnišķīgajiem rakstu rakstiem izrotātajiem darbiem!

Aicinām interešu izglītības iestāžu, vispārizglītojošo skolu, privāto izglītības iestāžu, kursu un studiju audzēkņus no 5 līdz 25 gadu vecumam piedalīties bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādē – konkursā “Rakstu rakstiem izrotāju!”.


Izmaiņas Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu rakstiem izrakstīju!” darbu iesniegšanas kārtībā.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, pagarināts pieteikuma iesniegšanas termiņš un mainīts darbu iesniegšanas datums.

Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Rakstu rakstiem izrakstīju!” norise tiek pārcelta un norisināsies no 2021.gada 16.novembra līdz 08.decembrim. Pieteikumus konkursam aicinām iesūtīt elektroniski līdz 11.novembrim. Darbu iesniegšana 2021.gada 15.novembrī plkst. 9.00 – 16.00 un 16.novembrī plkst. 9.00 – 12.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems”, Lidoņu ielā 27, k-2.

Konkursa NOLIKUMS ar grozījumiem (spiest uz “nolikums”, lai lejupielādētu failu).

Grozījumi konkursa nolikumā (lejupielādēt, spiežot ŠEIT).

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar konkursa organizatori Ievu Medni imedne4@edu.riga.lv


Gaidot un gatavojoties Valsts svētku laikam, celsim ārā no pūralādes mūsu tautas etnogrāfiskos rakstus un zīmes, lai tajos rastu iedvesmu jauniem radošiem darbiem. Izmantojot izvēlēto vizuāli plastiskās mākslas tehniku, jāizgatavo darbu no dažādiem materiāliem, piemēram dabas materiāli, koks, māls, papīrs, pērlītes, tekstilmateriāli, otrreiz pārstrādājamie materiāli u.c..

Konkursa darbi jāiesniedz 2021.gada 09.novembrī no plkst.11.00 līdz plkst.14.00 Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems” Lidoņu ielā 27, k-2.

Izstāde būs apskatāma no 10.novembra līdz 08.decembrim. Izstādes noslēgums un laureātu sveikšana 2021. gada 8.decembrī plkst.16.00.

Konkursu rīko Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Rīgas Kultūras centru “Iļģuciems”.

Konkursa NOLIKUMS (spiest uz “nolikums”, lai lejupielādētu failu).

Lai mums kopā izdodas skaista izstāde!