Ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu radošo fantāziju, sekmējot skolēnu radošās domāšanas attīstību, kā arī radīt iespēju pilnveidot savas prasmes datorgrafikā no 2022. gada 11. aprīļa līdz 8. maijam Pārdaugavas BJC “Altona”, Altonavas ielā 6, norisinājās Rīgas atklātais bērnu un jauniešu datorgrafikas konkurss – izstāde „Skats pa logu – paralēlās pasaules” .

Konkursā piedalījās 106 dalībnieki un tika iesniegti 109 darbi no 5 iestādēm – Rīgas Valsts klasiskā ģimnāzija, BJC “IK Auseklis”, Rīgas Jauno tehniķu centrs, Pārdaugavas BJC “Altona” un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola. Skolēnu darbus kompetenta žūrija vērtēja trīs vecuma grupās – 7-10 gadi, 11-15 gadi un 16-18 gadi. Pārdaugavas BJC “Altona” Facebook lapas apmeklētāji arī varēja piedalīties darbu vērtēšanā, izvēloties “Skatītāju simpātiju”.

Konkursa dalībnieki savos darbos atklāja plašu fantāzijas pasauļu klāstu – no vienkāršām un konkrētām, līdz unikālām un fantastiskām. Konkursa darbi ir pilni ar krāsainu aizrautību, mutuļojošiem fantāziju lidojumiem un kvalitatīviem tehniskiem risinājumiem. Pēc iesniegtajiem darbiem var secināt , ka tēma ir aizrāvusi dalībniekus un rosinājusi fantāziju. Priecē dalībnieku spēja sapņot, fantazēt un uzdrīkstēties savas idejas realizēt vizuāli skatāmā veidolā.

Pateicamies Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu. Liels paldies arī pedagogiem par atbalstu skolēniem interesantu un daudzveidīgu darbu radīšanā!

KONKURSA REZULTĀTI