Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi rīko datorgrafikas konkursu–izstādi “Skats pa logu – paralēlās pasaules”.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu radošo fantāziju, sekmējot skolēnu radošās domāšanas attīstību, kā arī radīt iespēju pilnveidot savas prasmes datorgrafikā, strādājot ar dažādām attēlu apstrādes un vektorgrafikas programmām.

Aicinām meklēt atbildes, vai tas, ko redzam pa logu ikdienā, ir tas, kas tur patiešām ir? Varbūt eksistē kāda paralēlā pasaule, kurā vēlamies ieskatīties? Varbūt ir kāda mūsu fantāziju pasaule, kurā varam darīt to, ko vēlamies visvairāk? Paralēlās pasaules var būt attēlotas kā pilnīgi neatkarīgas no mūsu reālās pasaules un viena no otras, vai arī tās savstarpēji mijiedarbojas. Mijiedarbība var ietvert vai nu iespēju noteiktos apstākļos nokļūt no vienas pasaules otrā – kādas durvis vai portāls, vai arī tādu vietu pastāvēšanu, kur šādas pasaules saskaras.

Konkurss notiek no 2022. gada 11.aprīļa līdz 8.maijam Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Konkursa nolikums lejupielādējams ŠEIT.

Konkursā aicinām piedalīties bērnus un jauniešu no 7 līdz 25 gadu vecumam.

Konkursa darbu iesniegšana 2022.gada 11. un 12.aprīlī 10.00 – 18.00 Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Lai fantāzija rosās!