Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” no 2021. gada 12.aprīļa līdz 03.maijam organizēja datorgrafikas konkursu – izstādi “Skats pa logu”.

Šajā neparastajā laikā, kad daudz laika pavadām mājās, bieži vien sanāk vērot to, kas notiek aiz loga. Varbūt jau sen apnikusi tur esošā ainava, tā pelēkā daudzstāvu māja, kas aizsedz skatu uz pasauli, vai milzu koks, kurš aizēno visu un neļauj saulei iespīdēt logā. Tā nu aicinām sapņot – kāds ir tas skats, ko tu vēlētos redzēt pa logu no savas mājas? Aicinām droši iet vēl tālāk un fantazēt par to, ko tu varētu redzēt pa savas mājas logu pēc 20, 30 vai 40 gadiem… Mēs aicinām sapņot, atklāt savu radošumu, uzlabot savas iemaņas datorgrafikā un realizēt savas fantāzijas interesantos darbos!

Konkursa rezultāti

Konkursā tika iesniegti 30 darbi no 3 Rīgas interešu izglītības iestādēm: BJC “IK Auseklis”, Rīgas Jauno tehniķu centrs un Pārdaugavas BJC “Altona”.  Skolēnu darbus kompetenta žūrija vērtēja divās vecuma grupās – 7-10 gadi un 11-15 gadi.  Visplašāk bija pārstāvēta vecuma grupa 11-15 gadi ar 20 iesniegtiem darbiem.  Konkursa darbos virmo daudzveidība, krāsainība un profesionālā varēšana, kas, neskatoties uz šī brīža ierobežojumiem, parāda, ka skolēni ir gatavi darboties un dara to ar lielu aizrautību un prieku. No futūristiskiem fantāziju lidojumiem līdz realitātes atspoguļošanai – tik dažāda ir bērnu izpratne par konkursa tēmu. 

Datorgrafikas konkurss "Skats pa logu"

Datorgrafikas konkursā “Skats pa logu” nominētie darbi

Konkursa darbi apskatāmi arī PBJC “Altona” Altonavas ielā 6, āra ekspozīcijā gar Altonavas ielu.

Konkurss SKATS PAR LOGU