2021. gada 07.oktobrī Pārdaugavas BJC “Altona” notika foto orientēšanās sacensības “Torņakalna pērles 2021”. Sacensības rīkoja PBJC “Altona” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Torņkalna pērles 2021

Foto orientēšanās sacensību “Torņakalna pērles” mērķis ir to dalībniekiem atraktīvā un interesantā veidā iepazīt Torņakalna vides un kultūras objektus. Sacensībās piedalās Rīgas pilsētas izglītības iestāžu 1.-12.klašu skolēnu izveidotas komandas 4 dalībnieku sastāvā.

Sacensību starta punktā PBJC “Altona” komandas saņēma karti ar uzdevumiem un piereģistrēja viedierīci, ar kuru tika veikti foto uzdevumi. Plkst.15.00 tika dots sacensību starts, un komandas devās veikt uzdevumus: fotografēja, meklēja objektus, atbildēja uz jautājumiem un līdz plkst.17.00 atgriezās PBJC “Altona”. Pēc rezultātu apkopošanas tika paziņoti rezultāti un apbalvoti sacensību uzvarētāji.

Pasākuma mērķauditorija bija Rīgas pilsētas izglītības iestāžu 1.-12.klašu audzēkņi. Sacensībās piedalījās 12 komandas, kopā 58 dalībnieki. Paldies par atsaucību Rīgas 80. vidusskolai, Rīgas 69. pamatskolai, Rīgas 47. vidusskolai un Rīgas Vācu ģimnāzijai!

Foto orientēšanās sacensību “Torņakalna pērles” rezultāti:

1.v. “Buņurupuči Ņindzjas”, Rīgas 47.vsk.;

1.v. “Aplis”, Rīgas Vācu ģimnāzija;

2.v. “Rudens Bārbijas”, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija;

3.v. “Gargameļi”, Rigas 69.pamatskola.

Dalībnieki ar lielu azartu devās meklēt kartē norādītās vietas un objektus un pēc sacensībām atzina, ka uzdevumi un maršruts izveidots ļoti interesants.

Pēc interesanti un aizraujoši pavadītas dienas visi sacensību dalībnieki cienājas ar kliņģeri, cepumiem un tēju.