2022.gada 28.maijā, tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, Lucavsalas Atpūtas parkā notika pasākums “Viens otram prasmīgāk”, kurā ģimenes ar bērniem bija aicinātas darboties Rīgas interešu izglītības centru organizētās, radošās aktivitātēs un baudīt muzikālus priekšnesumus.

Pasākumā daudzveidīgas radošās darbnīcas nodrošināja vairāki Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centri, tai skaitā, arī Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona”.

Radošajās darbnīcās varēja spēlēt dažādas spēles, uzzināt fotomākslas noslēpumus, iejusties tērpu dizainera lomā, piedalīties sportiskās aktivitātēs, izzināt Vecrīgas vēsturi, darināt rotas, atklāt angļu valodas un orientēšanās noslēpumus, pērļot, apgleznot audumu, apgūt papīra plastiku un iepazīt vēl citas mākslas jomas. Pasākumā bija arī cirka radošā darbnīca, kas piedāvāja atklāt žonglēšanas, veiklības un sadarbības prasmju noslēpumus, iemācīties noturēt līdzsvaru un koncentrēties, kā arī citas norises.

Paldies par radošu un atsaucīgu dalību mūsu skolotājiem: Ievai Drēviņai, Andrai Tiltiņai, Renātai Šalvītei, Ingai Brūklei, Initai Paožolei, Inārai Dumpeniecei, Lailai Melderei, Ilzei Orbidānei, Ritai Barisonei, Viktorijai Žeļezņakai, Allai Juršinai, Tatjanai Sokolovai, Ludmilai Slučakai, Aleksandrai Klementyevai, Jeļenai Feigmanei, Irēnai Tunikai, Santai Cellerei-Celertei un Janai Liepiņai!