Piektdienā, 2024.gada 22.martā, satikāmies pirmajā projekta radošajā darbnīcā “Mazo pērlīšu mirdzums” un pedagoga Ritas Barisones vadībā uzziedinājām mirdzošus, pavasarīgus pērļu ziedus. Lai arī darbnīcas iesākumā dalībniekos bija nedrošība un mulsums par izdošanos, tad noslēgumā visiem acis mirdzēja un bija gandarījums par paveikto. Trīs no darbnīca darinātajiem pērļu ziedu podiņiem nodevām priekšlaikus dzimušo bērnu Fejām, lai tās iepriecina mazuļu vecākus un dod viņiem ticību, spēku ceļā, lai “mazais taptu liels”.


Sestdienā, 2024.gada 23.martā, notika sirds darbu darbnīca sadarbībā ar “Steidzīgo Bērnu Fejām”. Antoņina un Jekaterina mums pastāstīja par to, kā mēs varam palīdzēt priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem izaugt lieliem, adot sedziņas, vestītes, zeķītes, cepurītes, kas dod gan siltumu, gan vilnas kodīgums stimulē viņu asinsriti un notur možumu elpot, ēst un dzīvot. Prieks par tik daudz aktīviem dalībniekiem, kuri gatavi iesaistīties ar savu devumu. Natalia bija mājās izgatavojusi tamborētas rotaļlietas mazajiem un sirds siltas dāvaniņas vecākiem. Dāvanu grozu nodevām Fejām.

Ja arī Tu vēlies iesaistīties sedziņu, zeķīšu, cepurīšu un cita veida palīdzības sniegšanā priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem un viņu vecākiem, tad raksti uz e-pastu: lozola51@edu.riga.lv!


2024.gada 25.martā notika divas darbnīcas: garšu un smaržu sajūtu darbnīca “Latvijas augu spēks” pedagoga Irēna Tunikas vadībā, bet skaņu darbnīcā “Izdziedi prieku!” mūsu balsis atvēra dziesmā Nataļja Čigire. Tas bija fantastisks piedzīvojums visai dienai. Iesākumā katrs dalībnieks, izmantojot savas maņas – smaržu, tausti un redzi, noteica zāļu tējas, iepazinās ar to pielietojumu veselības stiprināšanai. Tad katrs dalībnieks pagatavoja savu spēka tējas maisījumu. Kopā izdziedātās dziesmas, iekustināja dvēseli un acis sāka mirdzēt.

Katras dienas noslēgumā ir “vakarēšanas laiks” , lai pie tējas tases un spēlēm, pārrunātu nodarbība apgūto, sarunātos un veidotu jaunas iepazīšanās.


Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informācija par projektu “Mācies, dari, dalies!” ŠEIT.

Projekta “Mācies, dari, dalies!” aktivitāšu saraksts ŠEIT.